www.agrodorota.plOpis:


Jeśli znajdujesz się w grupie osób, którym potrzebne jest przewidziane przepisami prawa orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami, powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Psycho-Med, która przeprowadza badania kierowców na terenie Warszawy.

Badanie psychotechniczne dla kierowców jest dwuetapowe i ma na celu zweryfikowanie takich aspektów jak  osobowość i temperament osoby badanej, jej zdolność koncentracji i podzielności uwagi, jak również szybkość reakcji i koordynację wzrokowo-ruchową.

Bogate zaplecze techniczne, jak również wysokie kwalifikacje kadry specjalizującej się w dziedzinie psychologii transportu, dają gwarancję jakości przeprowadzanych badań. Psycholog podczas całej procedury dba o zrozumienie treści i metodologii przeprowadzanych badań, co wpływa na atmosferę rozluźnienia i partnerstwa pomiędzy badanym a ekspertem.

Data dodania: 23-11-2017

Dodaj Opinię


Dnia 2018-04-19 12:51:22 Liliana Pawłowska napisał:
Ja też kiedyś byłam na tkaich badaniach i iwem, że są mega wymagające, ale udało się je przejść i teraz z mężem razem ciężarówką jeździmy.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Psycho-med

WWW: https://psycho-med.pl

Adres: Trakt Brzeski 80

Kod pocztowy: 05-077

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 606-737-220

Inne Niedaleko

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa