www.agrodorota.plOpis:


Marzenia o własnej firmie przewozowej często niweczone są przez ilość formalności, a także koszty, jakie się z nimi wiążą. Posiadanie dużej firmy spedycyjnej o szerokim usługowym spectrum to ogromne wydatki, a także zderzenie się z biurokratyczną machiną naszego państwa. Dużo lepiej jednak sprawa wygląda, kiedy wyznaczymy sobie pewne limity.

Ci, którzy stawiają pierwsze kroki w spedycji, często zastanawiają się, jak złożyć firmę transportową do 3,5 tony. Dlaczego akurat do tej masy? Jest to bowiem limit, wyznaczony przez prawodawcę. Do 3,5 tony spedytor nie musi posiadać licencji przewozowej. Pojazdy wraz z ładunkiem, ważąc do 3,5 tony mniej też palą i nie wymagają tak kosztownej konserwacji, jak to jest w przypadku cięższych wozów.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak założyć firmę transportową do 3,5 tony, można wejść na stronę internetową netpaka.eu. To serwis poświęcony spedytorom i osobom, które poszukują świadczonych przez nich usług. Jest tu m.in. giełda transportowa, a także dział z informacjami, w którym znajdują się artykuły poruszające zagadnienia z obszaru logistyki.

Data dodania: 17-03-2019

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Netpaka.eu

WWW: https://netpaka.eu/

Adres: Powstańców Śląskich 54

Kod pocztowy: 42-700

Miejscowość: Lubliniec

Telefon:

Inne Niedaleko

Techpoint Sp z o.o.

Rybnik

P.H. BAU-TEC

Częstochowa

Księciunio

Lubliniec