www.agrodorota.plOpis:


Poszukując firmy organizującej przewozy autobusowe, warto zwrócić uwagę na przedsiębiorstwo ze strony warszawa.nawrocki.info.pl, które już od wielu lat prowadzi tę działalność i dlatego doskonale potrafi dostosować usługę do konkretnej sytuacji. Prowadzi ono wynajem autobusów w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach, indywidualizując cennik. Nie ma tutaj cen zryczałtowanych, gdyż byłyby one niekorzystne dla klientów. Świadczone przez nie usługi są na najwyższym poziomie.

Wspomniana wyżej firma cały czas się rozwija, zakupując nowe, doskonale wyposażone autokary. Każdy z nich ma nowoczesną klimatyzację, komfortowe, regulowane fotele z podnóżkami, a jest sporo i takich pojazdów, najczęściej wykorzystywanych przez klientów na dalekie trasy, które mają minibarek i toaletę. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podróży, pojazdy mają wiele systemów odpowiadających na przykład za kontrolę trakcji.

Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie, mają aktualne badania, a przed podróżą przechodzą jeszcze dodatkową kontrolę. Prowadzone są przez wybranych, doświadczonych kierowców z wysokimi kwalifikacjami.

Data dodania: 16-10-2019

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

WWW: http://warszawa.nawrocki.info.pl/

Adres: Mickiewicza 37

Kod pocztowy: 01-625

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 667-299-115

Inne Niedaleko

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa