www.agrodorota.pl



Opis:


Lajkonik Przeprowadzki oferuje usługi związane z transportem. Jeżeli się przeprowadzasz lub szukasz kogoś, kto przewiezie Twoje walizki na lotnisko, firma ta jest do Twoich usług. Jako bagażówka w Krakowie może tanio przetransportować Twoje rzeczy. Podejmie się przewiezienia mebli, sprzętu AGD i RTV ze sklepu pod wskazany adres. Dla niej nie ma trudnych zadań. Dzięki flocie nowoczesnych samochodów poradzi sobie z każdym zleceniem.

Interesują Cię dodatkowe opcje, takie jak załadunek, rozładunek, wyniesienie, wniesienie, montaż i demontaż? Wystarczy, że poinformujesz o tym powyższą firmę. Ona zrobi wszystko, aby ułatwić Ci przeprowadzkę. Dostarczy potrzebną ilość materiałów niezbędnych do pakowania, a także pomoże Ci przy tej czynności.

Z pełną ofertą możesz zapoznać się na jej stronie internetowej. Szczegóły zlecenia omówisz, kontaktując się z nią telefonicznie lub mailowo.

Data dodania: 12-01-2019

Dodaj Opinię


Dnia 2019-03-13 13:14:12 ayemurnu napisał:
W dziedzinie przeprowadzek to w firmie Lajkonik Przeprowadzki wiedzą jak do tego podejść profesjonalnie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki ich usługom przewiezienie dobytku w ogóle nie jest trudnym zadaniem.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Nazwa firmy: Lajkonik Przeprowadzki

WWW: https://przeprowadzkilajkonik.pl/

Adres: Paulińska 16

Kod pocztowy: 31-065

Miejscowość: Kraków

Telefon: 884853948

Inne Niedaleko

Stalgar

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Kraków

Znicze Kowalczyk

Tarnów