www.agrodorota.plOpis:


Na ogół wydaje nam się, że jesteśmy odporni na wszelkiego typu przeżycia emocjonalne i drobne porażki życiowe. Ale gdy stracimy pracę bądź odejdzie od nas ukochana osoba, popadamy w depresję i odechciewa się nam żyć. Wtedy powinniśmy udać się do specjalisty, który nas zdiagnozuje i doradzi skuteczną terapię.

Marzena Firlej jest w trakcie specjalizacji, to dobry lekarz psychiatra, przyjmujący w poradni na warszawskim Ursusie. Ma długoletnią praktykę w zawodzie terapeuty i zajmuje się, m.in.:

  1. Diagnostyką zaburzeń psychicznych.
  2. Udzielaniem porad osobom mającym kłopoty ze snem.
  3. Leczeniem farmakologicznym i psychoterapeutycznym.

Na psychiatrapsychoterapeuta.pl możesz umówić się na wizytę w gabinecie bądź na wizytę w domu. Pani doktor ukończyła specjalistyczne kursy z psychoterapii i ma doskonały kontakt ze swoimi pacjentami, co pozwala postawić właściwą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie.

Data dodania: 16-09-2017

Dodaj Opinię


Dnia 2019-10-09 09:22:35 eritoongo napisał:
Mogę powiedzieć, że nie warto zwlekać z udaniem się do lekarza specjalisty w przypadku problemów np. z nerwicą czy depresją. W tej poradni w warszawskim Ursusie przyjmują świetni specjaliści, którzy gotowi są nieść wsparcie. Pozdrawiam ich serdecznie przy okazji.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

WWW: http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/

Adres: Hennela 10

Kod pocztowy: 02-495

Miejscowość: Warszawa Ursus

Telefon: 603 611 980

Inne Niedaleko

Smaczna Paczka

Katowice

RYSOWNIA

Wrocław

Averto Sp. z o. o.

Szczecin