www.agrodorota.plOpis:


Znasz się na sprzedaży ryb, a może jesteś zapalonym wędkarzem? Odwiedź gospodarstwo rybackie w Suwałkach, należące do rodziny Falkowskich. Rodzina ta od ponad pół wieku zajmu się zarybianiem i odławianiem ryb na sprzedaż. Początkowo swoje ryby sprzedawali do różnych hurtowni, z czasem zaś powstał pomysł założenia własnej hurtowni.

I tak w 2007 roku powstała hurtownia, której właścicielem jest Hubert Falkowski. Rodzinna firma realizuje wiele zamówień, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Główną część asortymentu hurtowni stanowią ryby rodzime, odławiane z suwalskich jezior, takie jak sandacz, lin czy okoń, ale oczywiście nie mogło też zabraknąć ryb morskich.

Wchodząc na falko-ryby.com.pl możesz obejrzeć filmik, z którego dowiesz się, że do rodziny Falkowskich należy także wędzarnia ryb, w której wędzi się ryby według staropolskiej receptury.

Nie ze wszystkich 11 jezior na ternie gospodarstwa odławia się ryby, jedno z nich jest przeznaczone dla wędkarzy, którzy mogą wynająć tam domek letniskowy.

Data dodania: 14-05-2018

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Falko Fish

WWW: http://falko-ryby.com.pl/

Adres: Bakałarzewska 38

Kod pocztowy: 16-400

Miejscowość: Suwałki

Telefon: +48 87 735 11 88

Inne Niedaleko