www.agrodorota.plOpis:


Wypożyczalnia mebli to ciekawa i opłacalna propozycja dla osób planujących organizację imprezy, na której uczestniczyć będzie duża liczba gości. W tego typu miejscach znajdują się najczęściej:

  • stoły i krzesła,
  • namioty eventowe,
  • ławki i leżaki,
  • stoliki koktajlowe.

Prawdą jest, że współpraca z wypożyczalnią mebli przynosi wiele dobrego. Na uwagę zasługują tu przede wszystkim oszczędności związane z brakiem konieczności kupowania mebli na własną rękę. Ponadto w takiej sytuacji nie trzeba też martwić się o ich konserwację oraz przechowywanie.

Znana i ceniona wypożyczalnia stolików koktajlowych oraz innych elementów niezbędnych podczas przyjęć, to Eventomat. Przedsiębiorstwo to istnieje na rynku od dłuższego czasu i cieszy się dużą liczbą rekomendacji. Zatrudnieni pracownicy stawiają zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, dlatego może on liczyć na fachowe doradztwo w przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem najlepszych mebli. Propozycja ta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy planują organizację bankietu lub konferencji.

Data dodania: 09-11-2019

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Eventomat

WWW: https://eventomat.pl/

Adres: Kazimierzowska 25

Kod pocztowy: 02-572

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 22 400 16 23

Inne Niedaleko

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

przypomnijoprzegladzie.pl

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa