www.agrodorota.plOpis:


Stylowy wygląd nowoczesnego mężczyzny składa się z różnych elementów. Ich właściwy dobór będzie możliwy jedynie wówczas, gdy pod uwagę weźmiemy najlepsze sklepy i doskonałe projekty. Oferta Di Selentino spełnia oczekiwania w tym zakresie. Perfekcyjne kroje, klasowe materiały oraz kunszt krawców o wieloletnim doświadczeniu – wszystko to decyduje o międzynarodowym sukcesie polskiej marki. Warto zatem przyjrzeć się jej bliżej.

Producent zapewnia nas również, że w swojej wizji nigdy nie idzie na kompromis jakość-koszty. Wszystkie koszule dostępne w jego ofercie można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Męskie koszule do garnituru są jednym z przykładów, kiedy klasa użytych materiałów sugerowałaby nam, iż cena powinna być znacznie wyższa. Jest to wielki plus dla tej firmy, ponieważ dzięki takiej polityce jej produkty dostarczane są nie tylko do polskich odbiorców, ale również do tych poza granicami naszego kraju.

Data dodania: 30-09-2017

Dodaj Opinię


Dnia 2020-06-17 13:11:46 bluerabbit371 napisał:
Koszule marki Di Selentino są dobrze uszyte z wysokiej jakości materiałów. Dla mnie to jeden z lepszych wyborów na naszym rynku. :)
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Di Selentino

WWW: https://sklep-diselentino.pl/

Adres: Kopanina 54

Kod pocztowy: 60--10

Miejscowość: Poznań

Telefon: +48 606 213 575

Inne Niedaleko

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Poznań

Breston Sp. J.

Poznań