www.agrodorota.plOpis:


Sklep internetowy, który można znaleźć pod adresem: sklep.tiptopol.pl – choć został założony przede wszystkim dla profesjonalistów, parających się naprawami i ulepszaniem samochodów oraz innych pojazdów, napędzanych silnikami spalinowymi – posiada w swojej szerokiej i rozbudowanej ofercie także drobniejsze akcesoria, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym – na przykład fenomenalny zestaw kluczy płasko oczkowych.

Każdy, kto samodzielnie dokonuje napraw – choćby hydraulicznych – w swoim domostwie, powinien zaopatrzyć się w tego typu narzędzia. Wykonany z najlepszych dostępnych obecnie materiałów, zestaw kluczy płasko oczkowych to wręcz must have każdego pana domu, który lubi majsterkować. Te klucze są trwałe, niezawodne i dobrze leżą w dłoni korzystającej z nich osoby.

Wspomniany sklep WWW należy do dynamiczniej rozwijających się inicjatyw handlowych, specjalizujących się w dostarczaniu swoim gościom optymalnych rozwiązań, niezbędnych przy naprawach samochodowych lub też innych zadaniach gospodarczych.

Data dodania: 30-08-2018

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: TIP-TOPOL Sp. z o.o.

WWW: https://sklep.tiptopol.pl/

Adres: Kostrzyńska 33

Kod pocztowy: 62-010

Miejscowość: Pobiedziska

Telefon: 61 815 22 42

Inne Niedaleko

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań

Przeprowadzki DML Poznań

Poznań

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Poznań