www.agrodorota.plOpis:


Wynajęcie fotobudki staje się coraz modniejsze, na imprezach organizowanych z przeróżnych okazji. Fotobudkę można wynająć między innymi:

  • na urodziny;
  • na wesele, aby nie tylko mieć więcej fantastycznych wspomnień z tego dnia, ale również zadbać o to, żeby Twoi goście bawili się jeszcze lepiej;
  • na imprezę tematyczną. Dostępne tła możesz dostosować do rozmaitych klimatów, między innymi możesz zorganizować elegancką imprezę udając zagraniczne gwiazdy, a innym razem imprezę folkową lub romantyczną. Odwiedź galerię na strone i zainspiruj się dostępnymi alternatywami.

Wejdź na stronę internetową magiczne-lustro24.pl, aby obejrzeć dostępne tła, a także galerię zdjęć przedstawiące fotografie z różnych imprez, na które była wynajęta fotobudka. Jeśli interesuje Cię fotolustro, wynajem dostępny jest bez wychodzenia z domu, za pomocą formularza.

Data dodania: 12-10-2018

Dodaj Opinię


Dnia 2019-05-31 12:48:43 uckar napisał:
Uważa, że wynajem takiej fotobudki może być świetnym sposobem na rozrywkę np. podczas urodzin czy wesela. Tym bardziej warto się zainteresować ofertą tej firmy, która się tym zajmuje - u mnie na weselu ich fotobudka cieszyła się sporym zainteresowaniem. :)
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: Grycmar Marcin Gryc

WWW: https://magiczne-lustro24.pl/

Adres: Wiejska 11

Kod pocztowy: 44-240

Miejscowość: Żory

Telefon: 508 141 663

Inne Niedaleko

AQUAWIERT

Miedzybrodzie Bialskie

Foto4Fun

Będzin

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała