www.agrodorota.plOpis:


Nie każda firma, która oferuje kopanie studni na Śląsku, może pochwalić się atrakcyjnymi cenami, wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim sprzętem. A to właśnie te kwestie stanowią o pozytywnej opinii w branży i zadowoleniu klientów. Inaczej ma się sprawa w przypadku Odwierty Jana, firmy, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów!

Decydując się na skorzystanie z usług danej firmy, możesz mieć pewność, że zlecenie wykonane będzie nie tylko w terminie, ale i z największą starannością. To właśnie wykorzystanie nowoczesnych urządzeń i maszyn gwarantuje, że każda studnia będzie spełniać odpowiednie kwestie i zasady. Warto wspomnieć także o doświadczeniu i wiedzy całego zespołu. Dowodzeni przez hydrogeologa specjaliści wykonują swoją pracę zgodnie ze standardami, zapewniając  klientowi spokojny sen i to w najlepszej cenie!

Data dodania: 07-06-2018

Dodaj Opinię


Dnia 2018-08-30 15:46:18 saranemy napisał:
Zlecałem im wykopanie studni i według mnie znakomicie wykonali swoją usługę - teraz cieszę się czystą wodą z głębi ziemi. Cenowo też wyglądają dobrze - nie wydrenowali mi za bardzo portfela.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Nazwa firmy: BUD-KENT Jan Jekiełek

WWW: http://www.uslugi-wiertnicze.pl/

Adres: Magnolii 5

Kod pocztowy: 43-340

Miejscowość: Kozy

Telefon: 504 456 455

Inne Niedaleko

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

Stalgar

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Kraków